SensusGB

Nosce te ipsum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-02-04 02:11:14

Burbon

Uświadomiony Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 23
Punktów :   

Adam Bytof - Oneironautyka Sztuka Świadomego Śnienia Warszawa 1996

Offline

 

#2 2012-02-04 14:42:21

Morie

Adept

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 37
Punktów :   

Re: Adam Bytof - Oneironautyka Sztuka Świadomego Śnienia Warszawa 1996

Ok, tylko że proponowałbym taką zasadę że zanim coś wrzucimy do KOMPENDIUM WIEDZY to najpierw przeczytajmy dokument od deski do deski tak by móc po krótce zrecenzować publikację. Ja ten dokument Adama Bytofa mam u siebie na dysku tak jak dziesiątki innych publikacji ale wszystkie czekają w kolejce aż je przeczytam i dopiero wrzucę tu z recenzją, żeby móc wyeliminować te lektury które są mało przydatne lub nawet śmieciowe. Dodatkowo wszystkie dokumenty powinniśmy mieć ze względów bezpieczeństwa na serwerach drop boxa ale zanim to się stanie.. Przeczytaj dokument żeby umieścić tu jego krótki opis i spis treści jeśli chcesz wrzucić tą publikację do kompendium, tak jak widać to na poprzednich przykładach.


A propos .. zastanawiające jest też to że jak właśnie rzuciłem okiem, w tej publikacji znajduje się technika na którą się nigdy wcześniej nie natknąłem a myślałem, że sam wymyśliłem ją na zasadzie analogii pewnych schematów działania świadomości we śnie, mianowicie - technika znaku na ręce..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.basketbielany.pun.pl www.llb.pun.pl www.sforaastarte.pun.pl www.candycity.pun.pl www.angelsofdeath65uni.pun.pl