SensusGB

Nosce te ipsum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-02-01 08:44:56

MTFFS

Uświadomiony Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 18
Punktów :   

ADR - MTFFS

Debiut

31.01.2012r. wtorek/środa



Geneza

Wróciłem z pierwszej zmiany po przespaniu ok. 4h w nocy. Przed jak  i w trakcie pracy zaplikowałem lacznie ok. 2 lyzeczki guarany, totez uczucie sennosci nie towarzyszylo mojemu umysłowi, Nie polozylem sie spac od razu tak jak przywyklem to robic. Mysl o "uderzeniu w kimono" pojawila sie okolo godziny 17. Przezulem +/- 250 mg ADR po czym odpłynalem do swiata snow.
Obudzilem sie ok. 4 rano. W miedzyczasie ocknalem sie przynajmniej raz - to jedyne co pamietam. Żadnych marzen sennych. Lezac przez chwile postanowilem powstac i zrobic sobie herbate, po czym wbilem na chwile przewertowac ulubione zakładki Opery. Zblizała sie 6:00; odczuwając perspektywe zamuły polozylem sie  w celach zwiedzania czelusci podswiadomosci.

Punkt kulminacyjny

Pierwsze marzenie slabo pamietam: rodzina siedzaca przy stole, a ja chodzilem w poblizu. Drugi sen to ten kluczowy. Siedze w pokoju na pufie, niemalze w kącie. W poblizu znajduje sie Kamila, lecz nagle rzucajac sie zepchnela mnie z siedzenia. Nastapil przeblysk siwadomosci. Zadalem sobie pytania: "Dlaczego Kamila mnie zrzucila ? Gdzie jest Burdy ? " Bylem niemal pewien, ze to sen. Poweidzialem jej:
-Pokaz ręce.
-Po co ? - zapytala
-Musze policzyc palce.
Spojrzalem na wlasne ręce i zaczalem liczyc. Czwarty i piaty palec u prawej reki byly polaczone oraz rozciagniete. Uswiadomilem sobie, ze snie. Uczucie, ktore Bourbon nazwal euforia; ja okreslilbym eksplozja dopaminy. Niesamowite uczucie bombardujacej umysł substancji! Musialem utrzyamc sie we snie. Udało mi sie. Wstałem przeszedlem w glab pokoju i usiadlem przy akwarium. Z zamiarem przetestowania sowich mocy uderzylem reka w szklany dom rybek. Ręka przenikneła, lecz z delkikatnym uczuciem oporu. Sila woli postanowilem zamienic rybke w piranie. Nie wiem czy udalo sie w pelni, gdyz tutaj nastapilo zerwanie polaczenia: gdy postanowilem podniesc sie z podlogi moj mozg wyslal impuls takze do mojego fizycznego ciala! Wyrzucilo mnie ze snu i sie przebudzilem.

Obserwacje i wnioski

Kamila to medium ?

Tak samo jak ze swiadomym snem Adama, tak i w moim przypadku glowna role grała Kamila. Co ciekawe jest to pierwsze marzenie senne, ktore pamietam z jej udzialem.

Skad sie tam wzieła ?

W gdy przegladalem internet na koniec odwiedzilem  Facebook'a by sprawdzic czy sa jakeis wiadomosci. Od razu ukazaly sie stare zdjecia,ktore Kamila umiescila na swojej tablicy.
Moment odyzskania swiadomosci we snie poprzedzily pytania, o ktorych juz wspominalem; od razu przypomnialo mi to o historii  Bourbona z liczeniem palcow. 

Dlaczego wyrzucilo mnie ze snu?

Nie bylem do konca przygotowany. Wiedizalem ze nei mozna popasc w zbytnia euforie. Nie bylo to problemem, jako iz od dawna eksperymentujac z odmiennymi stanami swiadomosci kieruje sie glownie nabyciem wiedzy/poszerzaniem horyzontow, a przyjemnosc znajduje sie dalej w hiererchii. Jednak czulem ze jestem na granicy dlatego osmiele sie stwierdzic ze swiadomosc nie byla 100 %. Zreszta jak ze wszystkim istnieja stopnie wtajemniczenia. Wierze, ze dotre do momentu w ktorym bede potrzebowal punktu odniesienia by odroznic marzenie senne do rzeczywistosci

Offline

 

#2 2012-02-01 12:50:58

Morie

Adept

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 37
Punktów :   

Re: ADR - MTFFS

Bardzo interesujące, natomiast jeśli chodzi o wybudzenie to zaraz zaczną swój wywód.. Po pierwsze winszuję osiągnięcia świadomości, cieszy mnie to że kolejna osoba zna to euforyczne (wręcz orgazmiczne, jeśli chodzi o stopień podniecenia mentalnego) uczucie, które jest tak subtelne zarazem bo odczuwalne tylko w świadomości.
Podejrzewam że wywalenie ze snu jest tylko efektem braku oneironautycznej wiedzy, która mogłaby posłużyć do podtrzymania snu. Ale wiadomo, ja za pierwszym razem też nie opanowałem tego mimo że taką wiedzę posiadałem to nie pamiętałem o tym w tamtym momencie.
Tak czy inaczej wracając do tekstu.
Nie spekulowałbym nad paranormalnymi właściwościami Kamili jako osoby pomagającej wywołać LD Myślę że pojawiła się w podświadomości z zupełnie przypadkowego powodu, być może zaobserwowałeś coś będąc u Burbiego, ale Twoja świadomość tego nie zarejestrowała, stąd Kamila we śnie. Osoba która "pomaga" w osiągnięciu świadomości we śnie często może być też osobą z którą na codzień się widzimy i obecność jej w dowolnym momencie w naszej obecności nie wzbudza w nas podejrzeń. Najważniejszy jest jednak motyw złapania znaku snu. Każdy znak snu jest dobry oby tylko był skuteczny. Jeżeli jesteś czujny na codzień to pewnie osiągnąłbyś świadomość we śnie również po tym, jak Dampal zacząłby perfekcyjnie grać na skrzypcach jakąś etiudę.
Dziś wrzucę materiały do OBOWIĄZKOWEJ LEKTURY !
Jeszcze raz , TOMPAL - BRAWO!

Offline

 

#3 2012-02-01 13:18:48

MTFFS

Uświadomiony Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 18
Punktów :   

Re: ADR - MTFFS

Nie spekulowałbym nad paranormalnymi właściwościami Kamili jako osoby pomagającej wywołać LD

"Kamila to medium ?" Napisalem raczej humorystycznie choc nie podkreslilem tego.

Myślę że pojawiła się w podświadomości z zupełnie przypadkowego powodu, być może zaobserwowałeś coś będąc u Burbiego

W "skad sie wziela" wyjasnilem skad sie wziela ;p

Offline

 

#4 2012-02-01 18:01:25

Burbon

Uświadomiony Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 23
Punktów :   

Re: ADR - MTFFS

Gratuluje !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vag-augustow.pun.pl www.great-land.pun.pl www.fanwwe.pun.pl www.v-violence.pun.pl www.watahaiwilczki.pun.pl