SensusGB

Nosce te ipsum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-02-02 14:08:22

MTFFS

Uświadomiony Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 18
Punktów :   

Diariusz LD12 - MTFFS

1.02.2012 r. http://www.sensusgb.pun.pl/viewtopic.php?id=6
2.02.2012 r. Zamazane marzenia senne, ktore słabo pamietam. W dalszym ciagu terapia ADR.

Offline

 

#2 2012-02-03 13:34:27

MTFFS

Uświadomiony Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 18
Punktów :   

Re: Diariusz LD12 - MTFFS

3.02.2012r. - Tylko 7 godzin snu wiec pamietam neiwiele.
Morie pojechal ostatnim autobusem do domu. Okazalo sie ze zwinely go psy. Przesluchiwali uzywajac sily. Gdy bylo juz po wszystkim spotkalismy sie u nas w domu. Powiedzialem: "mogles zostac i wrocic rano" na co prymitywny brejdak: "to wtedy namierzyliby go i pojawili sie tutaj". Przyznalem racje. Oczywiscie Morison nie sprzedal sie

PS. dobrze, ze podczas mojego snienia nie dominuja profetyczne marzenia senne ;p

Offline

 

#3 2012-02-03 13:56:27

Morie

Adept

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 37
Punktów :   

Re: Diariusz LD12 - MTFFS

Jak we śnie wiedziałeś że przesłuchiwali używając siły ? Widziałeś całe zajście z widoku 3 osoby ?

BTW. Rozbawiła mnie treść tego snu. A na marginesie zaglądałem do Twojego pokoju jak już kończyła Ci się faza REM

Offline

 

#4 2012-02-03 17:22:58

MTFFS

Uświadomiony Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 18
Punktów :   

Re: Diariusz LD12 - MTFFS

z opowiesci

Offline

 

#5 2012-02-05 13:34:25

MTFFS

Uświadomiony Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 18
Punktów :   

Re: Diariusz LD12 - MTFFS

5.02.2012 - kilka slabo zapamitanych snow. Najciekawszy: Jestem w pomieszczeniu z kranem (prawdopodobnie mała kuchnia). Odkrecam kurek od wody lecz zamiast bogatej w mineraly cieczy wydobywa sie roztwor brunatnego koloru. Mija chwila i towrzy sie skupisko baniek polaczonych z kranem rurka powstala w wyniku zamienienia sie cieczy w cialo stałe. W dotyku jest elastyczne jak sylikon. Nagle bańkowa forma unosi sie do sufitu przykleja i czar pryska.

Offline

 

#6 2012-02-18 13:48:40

MTFFS

Uświadomiony Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 18
Punktów :   

Re: Diariusz LD12 - MTFFS

18.02.2012 - po długiej przerwie od wartościowych marzeń sennych nawiedziło mnie bardzo interesujące i - moim zdaniem - ważne doświadczenie. Fabuła opierała się na próbie włamania do machiny CIA. Pierwszy raz pamiętam, by udział w sennych wydarzeniach wzięła cała moja rodzina. Sprzęt był bardzo stary. Moja próba złamania zabezpieczeń (w sposób mechaniczny) okazała się zgubna. Przez to zdarzenie wyeliminowałem   czas na podjęcie kolejnych prób. Zaczęliśmy rozglądać się za drogą ucieczki. Pierwsza porwadziła w głąb struktury budynku. Druga to wyłom w podłodze zabezpieczony płomieniami. Tutaj śmierć odwiedziła Grubego. Wróciliśmy w okolice machiny. Tutaj nastąpiła rozmowa między mną, a ojcem. Dotyczyła egzystencjalizmu. Nie pamiętam szczegółów. Po chwili przyszedł Gruby. Widocznie zmartwychwstał. Usłyszałem "idą !" Zaczęliśmy się przemieszczać. Udałem się w kierunku trzeciego - niezbadanego - wyjścia o którym przypomnialem sobie w momencie przypływu adrenaliny oraz strachu. Miałem zamiar schować się za ścianą w celu obserwowania rozwoju wydarzeń. Wyrzuciło mnie ze snu.

Wnioski:
Nie pierwszy raz w moim marzeniu sennym śmierć poniosła bliska mi osoba po czym okazało się, iż to nie prawda. Jeżeli podświadomość nie uznaje śmierci pozwala to stwierdzić, iż mamy rację: LVL UP... or DOWNGRADE !!
Tylko przestraszony głupiec boi się śmierci.

Strach powoduje ucieczkę... w nieznaną uliczkę. Czyż nie ?

Offline

 

#7 2012-02-19 23:38:51

Morie

Adept

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 37
Punktów :   

Re: Diariusz LD12 - MTFFS

Bo to nie do końca tak było, śmierć osoby we śnie nie została wpisana do Twojej pamięci, nie wdarła się do podświadomości w taki sposób jak dzieje się to gdyby spotkało nas to samo tyle że w wymiarze fizycznym.
Ja bym się raczej zastanawiał gdzie był ten pierwiastek świadomości, że nie uwierzyłeś w zgon Grubego ?
I czy Twoja reakcja na jego śmierć we śnie była prawdziwa i szczera ? Po prostu obszary w mózgu które są odpowiedzialne za logiczne myślenie są częściowo uśpione wtedy kiedy nie mamy świadomego snu, dlatego tak ciężko jest zorientować że coś jest nie tak. Coś nienaturalnego i absurdalnego jest na porządku dziennym i to wcale nie woła o naszą czujność czy jakąkolwiek refleksję. Ciekawe tylko po co wam to CIA było

Offline

 

#8 2012-02-20 11:29:40

MTFFS

Uświadomiony Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 18
Punktów :   

Re: Diariusz LD12 - MTFFS

"Ciekawe tylko po co wam to CIA było"

Dążenie do poznania częściowej prawdy

Nie zgodzę się. W moich marzeniach sennych fizycznie zmarli żyją i posiadają dużo głębszą wiedzę.
Jak to nie uwierzyłem w zgon ? Na początku byłem pewnien, że juz padł, ale potem powstał i przyczłapał w zasięg mojego wzroku ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.v-violence.pun.pl www.great-land.pun.pl www.fanwwe.pun.pl www.1a1.pun.pl www.vag-augustow.pun.pl